021-22894544 خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو دکتر شریعتی برج مینا طبقه اول واحد 27

خانه » اخبار » رقابت بیمه عمر مان با نمونه های خارجی

رقابت بیمه عمر مان با نمونه های خارجی

بیمه نامه عمر مان ( بیمه مان ) از نمونه های بیمه نامه های صادر شده در کشورهای خارجی چیزی کم ندارد
عضو شورای راهبردی بیمه های زندگی شرکت سهامی بیمه ایران گفت بیمه مان ( بیمه عمر مان ) از نمونه های خارجی بیمه عمر چیزی کم ندارد

عضوشورای راهبردی بیمه های زندگی شرکت سهامی بیمه ایران و مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین افزود :

بیمه زندگی مان از نمونه های خارجی بیمه های عمر چیزی کم نداشته و قابلیت این را دارد که با بیمه نامه های عمر و زندگی داخلی ، خارجی و بین المللی رقابت کند.
روابط عمومی شرکت سهامی بیمه ایران،جناب آقای ابراهیم حمیدی با اشاره به این نکته که کارشناسی بیمه های زندگی یا بیمه جامع عمر و سرمایه گذاری را درسال گذشته شروع کردیم افزودند :

دراین مدت به صورت دقیق نقاط قوت و ضعف بیمه نامه های زندگی و عمری که در بازار وجود دارند را سنجیده و همچنین بصورت همزمان مطالعه بر روی بیمه های عمر و بیمه های زندگی کشورهای اروپایی ، استرالیا ، ژاپن ، کره جنوبی و هندوستان  که از ما در زمینه بیمه زندگی پیشرفته تر هستند را شروع کردیم .
وی با اشاره به اینکه سهم بیمه زندگی درکشور های پیشرفته حدود  ۵۵ درصد از کل بازار بیمه ای این کشور میباشد ، تصریح کرد :

در حال حاضر سهم بیمه عمرانفرادی در ایران کمتر از ۳ درصد و مجموع سهم بیمه عمر و بیمه زندگی و بیمه سرمایه گذاری نزدیک به ۹ درصد  است که با توجه به سهم بیمه نامه های زندگی درکشورهای اروپایی که ۵۵ درصد  می باشد سهم بسیار پایین و ناچیزی  است.
ایشان افزودند :

بنده  اعتقاد دارم بیمه جامع زندگی شرکت سهامی بیمه ایران بیمه نامه کاملی نبوده و توانایی رقابت با بیمه زندگی دیگر شرکت های بیمه ای را نداشت به همین دلیل با نیازسنجی از بازارموجود  بیمه مان ایران ( بیمه عمر مان ایران ) را طراحی نمودیم.
مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران معین فرمود : بر همین اساس با طراحی و ارائه بیمه مان اشکالات سایر بیمه نامه های داخلی را برطرف کرده و بیمه نامه ای مطلوب و مشتری پسند به بازار عرضه شد..
و ایشان درخاتمه فرمود : اگر فقط به فکر سرمایه گذاری هستید به بیمه زیاد فکر نکنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *