021-22894544 خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو دکتر شریعتی برج مینا طبقه اول واحد 27

خانه » بیمه نامه های آتش سوزی

بیمه نامه های آتش سوزی

کلیه دستاوردها و اموال انسانها از آغاز زندگی شهر نشینی همیشه در معرض انواع خطرات و انواع حوادث بوده است.

ترس انسانها از این حوادث و سوانح و بلایای طبیعی و ترس از بین رفتن اموالی که ممکن است سالهای بسیاری تلاش صرف بدست آوردن آنها شده باشد مردم را به فکر این موضوع انداخت که با تحت پوشش قرار دادن اموال خود در مقابل این بلایا از بیمه های آتش سوزی استفاده کنند و آرامش روحی برای خود فراهم آورند.

برخی از افراد جامعه فکر میکنند بیمه آتش سوزی فقط خطرات آتش سوزی و انفجار را تحت پوشش قرار میدهد ولی این بیمه نامه پوشش های فراوانی دارد که میتوان در هنگام خرید بیمه نامه های آتش سوزی این پوششها را نیز به عنوان پوششهای تکمیلی بیمه نامه خریداری نمود.

از این پوششها میتوان به موردهای زیر اشاره نمود :

آتش سوزی انفجار و صاعقه ( پوششها و خطرات اصلی و اجباری  بیمه نامه )

زلزله و آتشفشان , سیل و طغیان آب رودخانه و دریا ,  طوفان و گرد باد , ترکیدگی لوله آب , ضایعات ناشی از آب باران , سقوط هواپیما و هلیکوپتر در نزدیک و دور از فرودگاه , هزینه پاکسازی , برخورد جسم خارجی , انفجار ظروف تحت فشار صنعتی , خسارات ناشی از سقوط بهمن , رانش ، ريزش وفروكش , خسارات ناشی از نشت گاز در سردخانه ها , سقوط قطعات منفصله ازخودرو , آشوب ، بلوا ، اعتصاب ، قيام ، اغتشاش داخلی و اقدامات مقامهای نظامی , دفرمه شدن ظروف تحت فشار صنعتی , سرقت , خسارات ناشی از سنگينی برف , مسووليت مالی ناشی از آتش سوزی، انفجار و تركيدگی لوله های آب و فاضلاب در قبال همسايگان , خسارت وارده به چاه و تاسيسات آن بر اثر ريزش ديواره چاه , نوسانات برق ( پوششهای تکمیلی و اختیاری بیمه نامه )

 

 

بیمه های آتش سوزی به سه دسته تقسیم می شود :

۱ – بیمه های آتش سوزی منازل مسکونی :

بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی بصورت سالانه میباشد که با پرداخت حق بیمه مورد نظر بیمه نامه به جریان افتاده و واحد مسکونی تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرد.

بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی در قالب چند طرح ارائه میگردد :

۱-۱ – بیمه نامه آتش سوزی طرح جامع خانه و خانواده :

در این طرح بیمه گذار میتواند منزل مسکونی خود را با پوششهای آتش سوزی، انفجار، صاعقه، سيل و سرقت اثاث , غرامت فوت و  نقص عضو , هزينه معالجه بيمه‌گذار و افرادی که در محل مورد بيمه سکونت داشته اند ، مسئوليت بيمه‌گذار در برابر شخص ثالث ناشي از آتش سوزی محل مورد بيمه و هزينه سکونت موقت بيمه‌گذار و خانواده وی به دلیل وقوع خطرات مندرج در بیمه نامه  ، انفجار، صاعقه و سيل مورد پوشش قرار بدهد.

۱-۲– بیمه نامه آتش سوزی طرح مهر :

در این طرح فقط خسارات مالی تحت پوشش بیمه نامه میباشد و این طرح خسارات جانی را تحت پوشش قرار نمیدهد.ضمنا مسئولیت بیمه گذار در قبال همسایگانی که در اثر آتش سوزی خسارت دیده اند و خسارت آنها بر عهده بیمه گذار میباشد نیز تحت پوشش میباشد.

 

۱-۳– بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی معمولی :

در این طرح بیمه گذار با سرمایه دلخواه و آزاد میتواند واحد مسکونی خود را بیمه اتش سوزی نماید

۱-۴ – بیمه نامه آتش سوزی طرح همگانی :

در این طرح خطرات آتش سوزی , انفجار , صاعقه و سیل تحت پوشش قرار میگیرد که ساختمان و اثاثیه منازل مسکونی تحت پوشش این طرح میباشند .

۱-۵ – بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی طرح زلزله :

در این طرح منازل مسکونی که در مناطق زلزله خیز میباشند به این طرح احتیاج دارند که شامل آتش سوزی , انفجار , صاعقه , سیل و زلزله میباشد .

 

۲ –  بیمه های آتش سوزی غیر صنعتی :

اماکن غیر صنعتی عبارتست از : کلیه فروشگاهها , تعمیرگاهها , بیمارستان و درمانگاه , ساختمانهای اداری , آموزشگاه و مراکز خدماتی که میتوانند با درخواست بیمه نامه از نمایندگیهای شرکت سهامی بیمه ایران مراکز خود را تحت پوشش بیمه نامه اتش سوزی قرار دهند.

۳ – بیمه های آتش سوزی صنعتی :

مراکز صنعتی شامل انواع کارگاهها و کارخانجات انواع اصناف میباشد که این مراکز با تکمیل پیشنهاد و پرداخت حق بیمه میتوانند مراکز خود را تحت پوشش بیمه نامه آتش سوزی قرار دهند.

 


 

جهت سفارش آنلاین بیمه های آتش سوزی ، لطفا فرم ساده زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیریم.

با تشکر از شما

نام و نام خانوادگی (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

نلفن ثابت

نلفن همراه (الزامی)

توضیحات بیشتر