021-22894544 خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی مترو دکتر شریعتی برج مینا طبقه اول واحد 27

خانه » اخبار » همایش بازاریابی بیمه های زندگی

همایش بازاریابی بیمه های زندگی

جناب آقای حمیدی  مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین و عضو محترم شورای راهبردی بیمه های  زندگی شرکت سهامی بیمه ایران ، در همایش بازاریابی بیمه های زندگی و بیمه های عمر و بیمه مان  برای نماینده های استان تهران  بیمه ایران به سخنرانی پرداختند و جناب آقای علی فلاح زیارانی عضوی از بزرگترین شرکتهای فروش بیمه عمر در کانادا به سخنرانی پرداختند.

 

جناب آقای حمیدی دراین برنامه اعلام کردند فروش بیمه نامه  زندگی مان از مرز پانصد هزار بیمه نامه عبور کرده است و به رشد ۲۰۰ درصدی حق بیمه وصولی و رشد ۴۰ درصدی بیمه نامه صادره در سال ۱۳۹۵ به نسبت سال ۱۳۹۴  دست یافته ایم.

 

ایشان این موفقیت را حاصل طراحی متمایز بیمه زندگی مان، تلاش و پشتکار نمایندگان  محترم شرکت سهامی بیمه ایران و پشتیبانی های مدیران و کارشناسان شرکت بیمه ایران و بیمه ایران معین در سایه برند معتبر و معظم شرکت سهامی بیمه ایران دانستند

 

اعلام پرداخت ۲۴/۹ درصد سود مشارکت بیمه زندگی مان در سال ۹۴ به عنوان موفقیتی بزرگ که توسط شرکت بیمه ایران معین تحقق یافته است و مژده پرداخت ۲۴ درصد سود مشارکت این بیمه نامه در سال ۹۵ برای بیمه نامه های سال ۹۴، تشویق و تقدیر نمایندگی های بیمه ایران  را در پی داشت.

 

همچنین با اشاره به این موضوع که  در صورتی که ما از این محصول بیشتر حمایت کنیم و نمایندگی های فروش این محصول و کارکردهای اصلی آن را که همان پوشش های بیمه ای است بهتر بشناسند و در معرفی آن به مردم صداقت و شفافیت را در راستای مسوولیت های حرفه ای خود  به کار برند، می توانیم با ارائه بهتر و بیشتر بیمه زندگی مان به جامعه خود خدمت کنیم. چرا که مردم جامعه ما به بیمه های زندگی نیاز دارند و ما خود را متعهد به ارائه بهترین محصول و جلب رضایت مشتریان می دانیم.

 

جناب آقای حمیدی  مجددا خطاب به شبکه فروش تاکید کردند در فروش، مزایای بیمه ای بیمه نامه ها  بیش تر مورد توجه قرار گیرد ، و به عنوان مشاور بیمه ای، بر اساس نیاز مشتری، محصول مشخص را  به  مشتریان پیشنهاد  نمایند و اگر بر فرض مثال مشتری نیازش صرف سرمایه گذاری است، راهنمایی کنند در بازارهای دیگر سرمایه گذاری کند

ضمنا جناب آٔقای حرفت نیز به بررسی مسائل فنی بیمه مان و پرسش و پاسخ میان نمایندگان شرکت سهامی بیمه ایران پرداختند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *